Повідомлення про оприлюднення проєкту Програми соціально-економічного та культурного розвитку Української міської територіальної громади на 2021-2023 роки та звіту про стратегічну екологічну оцінку

На виконання вимог п. 4 ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» на офіційному веб-сайті Української міської територіальної громади (https://ukrainska-gromada.gov.ua/) 25.06.2021 розміщено проєкт Програми соціально-економічного та культурного розвитку Української міської територіальної громади на 2021-2023 роки та Звіт про стратегічну екологічну оцінку (далі – Звіт про СЕО).

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту.

Програма соціально-економічного і культурного розвитку Української міської територіальної громади на 2021-2023 роки (далі – Програма) є документом державного планування місцевого рівня, яким визначаються пріоритетні напрями економічного і соціального розвитку, підвищення стандартів життя населення шляхом розбудови інфраструктури, забезпечення якості та загальної доступності публічних послуг, підтримки ініціатив малого бізнесу та створення позитивного іміджу громади.

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

Виконавчий комітет Української міської ради Київської області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури

Громадське обговорення Програми та Звіту про СЕО проводиться у період з 25.06.2021 протягом 30 днів.

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо)

Шляхом надання письмових зауважень і пропозицій до Управління економічного розвитку виконавчого комітету Української міської ради Київської області за адресою:  08720, Київська область, Обухівський район, м. Українка, площа T. Шевченка, буд. 1 або на електронну поштову скриньку: rada@ukrainka3-org.1gb.ua. Пропозиції і зауваження подані після встановленого строку громадського обговорення не розглядаються.

Письмові пропозиції подаються: фізичними особами – із зазначення ПІБ, місця проживання, із особистим підписом; юридичними особами – із зазначенням найменування та місця знаходження. Анонімні зауваження та пропозиції не розглядаються.

в) дата, час та місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення)

З урахуванням карантинних заходів громадські слухання не передбачені.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проектом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

З проектом програми та Звітом про СЕО, можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Української міської територіальної громади (https://ukrainska-gromada.gov.ua/) та в Управлінні економічного розвитку виконавчого комітету Української міської ради Київської області за адресою: 08720, Київська область, Обухівський район, м. Українка, площа T. Шевченка, буд. 1.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Зауваження і пропозиції  подаються до Управління економічного розвитку виконавчого комітету Української міської ради Київської області за адресою: 08720, Київська область, Обухівський район, м. Українка, площа T. Шевченка, буд. 1 або на електронну поштову скриньку: rada@ukrainka.org до 24.07.2021 включно.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування Проведення транскордонних консультацій не передбачається.