Міська рада - Пн-Чт: 8:00 - 17:15; Пт: 8:00 - 15:45; Сб, Нд: вихідні

Повідомлення про оприлюднення проєкту Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища на території Української міської територіальної громади на 2021-2025 роки та звіту про стратегічну екологічну оцінку

Повідомлення про оприлюднення проєкту Комплексної програми охорони навколишнього природного с

На виконання вимог п. 4 ст. 12 Закону України «Про стратегічну екологічну оцінку» на офіційному веб-сайті Української міської територіальної громади (https://ukrainska-gromada.gov.ua/) 05.11.2021 розміщено проєкт Комплексної програми охорони навколишнього природного середовища на території Української міської територіальної громади на 2021-2025 роки та Звіт про стратегічну екологічну оцінку (далі – Звіт про СЕО).

1. Повна назва документа державного планування, що пропонується, та стислий виклад його змісту.

Комплексна програма охорони навколишнього природного середовища на території Української міської територіальної громади на 2021-2025 роки (далі – Програма) є документом державного планування місцевого рівня, метою якої є стабілізація й послідовне поліпшення екологічної ситуації на території громади, створення належних умов для досягнення безпечного для здоров’я людини стану навколишнього природного середовища, шляхом інтеграції екологічної політики до соціально-економічного розвитку, збереження природних екосистем та впровадження екологічно збалансованої системи природокористування..

2. Орган, що прийматиме рішення про затвердження документа державного планування

 Українська міська рада Київської області.

3. Передбачувана процедура громадського обговорення, у тому числі:

а) дата початку та строки здійснення процедури

Громадське обговорення Програми та Звіту про СЕО проводиться у період з 05.11.2021 по 04.12.2021 (протягом 30 днів).

б) способи участі громадськості (надання письмових зауважень і пропозицій, громадські слухання тощо)

Шляхом надання письмових зауважень і пропозицій (пропозиції і зауваження подані після встановленого строку громадського обговорення не розглядаються).

Письмові пропозиції подаються: фізичними особами – із зазначення ПІБ, місця проживання, із особистим підписом; юридичними особами – із зазначенням найменування та місця знаходження. Анонімні зауваження та пропозиції не розглядаються.

в) дата, час та місце проведення запланованих громадських слухань (у разі проведення)

З урахуванням карантинних заходів громадські слухання не передбачені.

г) орган, від якого можна отримати інформацію та адресу, за якою можна ознайомитися з проєктом документа державного планування, звітом про стратегічну екологічну оцінку та екологічною інформацією, у тому числі пов’язаною зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

З проєктом Програми та Звітом про СЕО можна ознайомитися на офіційному веб-сайті Української міської територіальної громади (https://ukrainska-gromada.gov.ua/) та в Управлінні економічного розвитку (сектор екології та природних ресурсів) виконавчого комітету Української міської ради Київської області за адресою: 08746, Київська область, Обухівський район, м. Українка, площа T. Шевченка, буд. 1.

ґ) орган, до якого подаються зауваження і пропозиції, його поштова та електронна адреси та строки подання зауважень і пропозицій

Зауваження і пропозиції  подаються до Управління економічного розвитку (сектор екології та природних ресурсів) виконавчого комітету Української міської ради Київської області за адресою: 08746, Київська область, Обухівський район, м. Українка, площа T. Шевченка, буд. 1 або на електронну поштову скриньку: rada@ukrainka.org до 04.12.2021 включно.

д) місцезнаходження наявної екологічної інформації, у тому числі пов’язаної зі здоров’ям населення, що стосується документа державного планування

       Виконавчий комітет Української міської ради Київської області за адресою: 08746, Київська область, Обухівський район, м. Українка, площа T. Шевченка, буд. 1.

4. Необхідність проведення транскордонних консультацій щодо проєкту документа державного планування Проведення транскордонних консультацій не передбачається.

Попередня В.о. міського голови Григорій Ткаченко привітав працівників соціальної сфери

Українська територіальна громада, Київська обл., Україна

Режим роботи міської ради:

Понеділок – Четвер: 8:00 – 17:15; П’ятниця: 8:00 – 15:45; Субота, неділя: вихідні

© 2021 Українська громада - всі права захищено