КОНКУРС на заміщення вакантних посад посадових осіб органів місцевого самоврядування

Відповідно до законів України «Про місцеве самоврядування в Україні», «Про службу в органах місцевого самоврядування», Порядку проведення конкурсу на заміщення вакантних посад державних службовців, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 15 лютого 2002 р. № 169 та з метою забезпечення конституційного права рівного доступу громадян до служби в органах місцевого самоврядування оголошується конкурс на вакантні посади:

Начальник відділу управління персоналом

Начальник юридичного відділу

Начальник організаційного відділу (декретна посада)

Начальник відділу з питань здійснення публічних закупівель, муніципальних ініціатив та інвестицій

Начальник управління розвитку інфраструктури

Головний спеціаліст відділу з благоустрою

Провідний спеціаліст відділу з благоустрою

Завідувач сектору капітального будівництва

Головний спеціаліст сектору капітального будівництва

Кваліфікаційні вимоги:

Вища освіта відповідного професійного спрямування за освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра, спеціаліста, бакалавра.

Знання Конституції України; законів України «Про службу в органах місцевого самоврядування», «Про місцеве самоврядування в Україні» та відповідної нормативно-правової бази

Вільне володіння державною мовою.

Вміння працювати з ПК;

Стаж роботи за фахом на державній службі або в органах місцевого самоврядування не менше 1 року або стаж роботи за фахом в інших сферах управління не менше 3 років, виходячи із виконання структурним підрозділом основних завдань та функцій.

Контактна інформація:

м. Українка,

площа Шевченка, 1.

телефони: 2-14-01; 7-55-06

ел. адреса: rada@ukrainka3-org.1gb.ua

Особи, які бажають взяти участь у конкурсі, подають декларацію особи, уповноваженої на виконання місцевого самоврядування за минулий рік, у порядку, визначеному Законом України «Про запобігання корупції», шляхом заповнення на офіційному веб-сайті Національного агентства з питань запобігання корупції (nazk.gov.ua).

Документи приймаються протягом 30 календарних днів з дня виходу публікації про оголошення конкурсу на офіційному веб-сайті Української міської ради.

Термін подання заяв до 12.03.2021 р.

Конкурс проводитиметься 18.03.2021 р.