ІНФОРМАЦІЙНЕ ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ПОГОДЖЕННЯ ІНВЕСТИЦІЙНОЇ ПРОГРАМИ

Рішенням 5-ї (позачергової) сесії Української міської ради 8 скликання від 29 квітня 2021 року погоджено Трипільській ТЕС ПАТ «Центренерго» Інвестиційну програму у сфері теплопостачання на 2021 рік, розроблену з урахуванням вимог Порядку розроблення, погодження та затвердження інвестиційних програм суб`єктів господарювання у сфері теплопостачання, ліцензування діяльності яких здійснюють Рада міністрів Автономної Республіки Крим, обласні, Київська та Севастопольська міські державні адміністрації, затвердженого наказом Міністерства розвитку громад та територій України від 19.08.2020р. № 191.

Згідно з фінансовим планом використання коштів для виконання інвестиційної програми на 2021 рік заплановано реалізацію наступних заходів:

• капітального ремонту внутрішньоквартальної системи теплових мереж м. Українка на ділянці ТК 176-227 (у двотрубному вимірі 2х90 м), вартістю 225 490 грн без ПДВ;
  • капітального ремонту внутрішньоквартальної системи теплових мереж м. Українка на ділянці під залізничним мостом (в однотрубному вимірі 1х30 м), вартістю 296 270 грн без ПДВ.

Виконання робіт заплановано в один етап в другому півріччі 2021 року.

Здійснення заходів на вищезазначених ділянках забезпечить надійне та безаварійне транспортування теплової енергії, а також зменшить втрати теплової енергії.

З інвестиційною програмою можна ознайомитися за посиланням https://ukrainska-gromada.gov.ua/cat_doc/session-decisions.

Відділ житлово-комунального господарства та комунальної власності управління розвитку інфраструктури виконавчого комітету Української міської ради